Nejposlednější Starší

Uplynulá vystoupení

Nádražní akustický Applause

Akce 12. září probíhá čistě v Sucháčově režii. Žádné bicí. Žádný sólový nástroj. Jen kytara, basa a požitek ze zvuku. Pohodové pražské hraní v Horních Počernicích - restaurace U Nádraží. Řekněme v 19:30?

Mateřskoškolkový Applause

26. června v 19:30 U Menšíků. Přijďte, kdo jste dlouho nebyl. Přijďte, kdo jste nikdy nebyl. Přijďte, kdo chodíte pořád. Popijeme, pokecáme a vyhlásíme výsledky soutěže.

Slaný Applause

Po celkem dlouhé době hrajeme na domácí půdě. Sedmnáctého dubna od sedmi hodin (pamatujte - 2009 je dělitelné sedmi) dole v Čechii. Kdo tam nikdy nebyl, tak dovnitř, rovně, vpravo, vpravo, vpravo, dolů, vpravo, vlevo, tradá!

Farewellwinter Applause

Dlouho jsme si nezahráli, tak doufáme, že se to nenahromadilo jenom v nás, ale i v posluchačích a bude nás hodně. Jinak klasika - tramvají jedenáct k Menšíkům (výstup Horky), začátek v sedm hodin, 14. března. Je to sobota. Doufám, že jste si užili zbytek roku. ;)

Umenšený Applause VIP 20

U Menšíků nás krapet vypekli. Není nutné popisovat přesně jak, důležité je poděkovat Honzovi Guzimu (a zúčastněným), že zařídil náhradní prostory v Hudebním divadle Karlín. Jako... samozřejmě, že ne přímo v divadle. Neblázněte. Ale rosteme. ;) Díky.

A omlouváme se všem, které jsme museli odvolat. Nebyla to naše chyba. Užijte si zbytek roku.

Applause Překřížený

Pátek 13. června od 21:00 h na 3. ZŠ Slaný

Slánský divadelní soubor Vrtule, jako už pravidelně každý rok, i letos pořádá divadelní přehlídku Křižovatky. Hlavní náplní programu je samozřejmě divadlo, ale návštěvníci budou moct vidět i vernisáž obrazů, shlédnout videozáznamy se soubory z minulých ročníků a hlavně... slyšet hned po sobě hned dvě kapely!

Pro Applause Rock bylo vystoupení na Křižovatkách první větší akcí, v rockovém složení jsme na nich vystupovali celkem dvakrát. Loni jsme prvně odehráli svůj větší koncert už zase jen jako Applause a důkazem o našem úspěchu je i pozvání letos.

PROGRAM KŘIŽOVATEK 2008 (mapa ke klubu Bungr)

Námořnický Applause

23. května od 20:00 poplujeme v pražské restauraci Parník pod Černým mostem. On je to teda spíš sportbar. Nebude to zrovna obyčejné hraní, známým doporučuji, aby si zkontrolovali diáře. Každopádně jsme se dohodli, že na nás mohou zajít nejen pozvaní cílenějdoucí ale i náhodně zaslechnuvší kolemjdoucí. A hrát si budeme všechno.

Skalní fanoušci ať přijdou v oranžové barvě!

Applause znovu na Pavlači

V naší historii jste se mohli dočíst, že hraní na Pavlači bylo pro naši kapelu osudové. A 29. března 2008 se Applause na Pavlač vrací! Budeme hrát Déšť mezi 18 do 20 h.

Na Pavlač se dostanete, pokud projdete do dvora DDM "Ostrov". Dveře vpravo.

Vánoční Applause ve Slaném

Pokračování vánočního hraní konečně na domácí půdě proběhne v sobotu, 22. prosince 2007, dole v Čechii. Začínat budeme znovu v 19 hodin. Opět nám do čtvrtka potvrďte účast. Díky.

Nabídka přehrání vámi vybraných hitů stále platí, podmínkou je, že přinesete akordy. Musí se podle nich dát hrát, takže z internetu radši nestahujte. Také počítejte s rizikem, že skladbu nebudeme znát a přehrajeme ji tedy úplně jinak. Jako to ostatně na vánočním hraní děláme vždycky.

Vánoční Applause "nezastrčený"

Odlehčený vánoční unplugged koncert (jen kytarově bez bicích) se letos prvně koná v Praze a to 8. prosince v restauraci U Houdků. Začínáme v 19 h. Pokud máte zájem, nahlašte se předem, musíme znát počet účastníků.
Bellevue - poskytovatel sociálních služeb - pořádal 28. září 2007 ve slánském letním kině první ročník festivalu Bellefest, kde jsme vystoupili s velkými jmény, jako jsou Brutus, konVRZek i slánští Kujooni.

Protože šlo o naší první festivalovou zkušenost, byli jsme ze všeho neuvěřitelně nervózní. Vždyť jsme koneckonců zahajovali! Naštěstí nás naše hudba nezradila a my tak měli možnost slyšet po vystoupení kladné ohlasy. Úspěšně odehraný Bellefest se stal naší největší akcí vůbec.

Za obrovskou pomoc při přípravě patří Tomáši Grosovi a Jirkovi Landovi z New Dealu stejně obrovský dík.

A samozřejmě lidem z Bellevue - PSS za jejich pozvání; klientům za ovace a personálu za všechno co pro ně dělají, náleží náš applause.

© Applause 28/12/2008