Nejposlednější Starší

Hraní v Melmeku

29. října si v Melmeku zahrajeme poprvé, takže doufáme, že nás přijdete podpořit. První píseň (Ráno) spustíme v osm hodin (večer).

Po dlouhém čase si dáme i Podzimní blues ve správnou roční dobu.

Událost na FacebookuApplause čokoládový

8. prosince ve 20 h, v Čokolaterii U Červené židle

Předvánoční applausácké oddychové hraní s příchutí čokolády. Protože nám to v Čechii nevyšlo (vyšší moc), napravíme to tady.

Událost na Facebooku

Sucháčův
Poetický večer
se zhudebněnými verši

21. září v 18 h, v Čokolaterii U Červené židle

Nejde popravdě o applausácké vystoupení, ale máte šanci slyšet i "naše" texty. Petrova kytarově recitační sóloakce, možná s houslemi.

Událost na Facebooku

Marmeládový Applause
Applause Bílichov JAMsession

17. července se vracíme do Bílichovské hospůdky, kde vystoupíme "komorně" bez bicích. Předpokládáme hezké počasí, vy proto předpokládejte hraní venku. Začneme v 19:30.

Událost na Facebooku

Open-air Applause
Potlesk pro jasnou oblohu

Voda padá po domech, po lidech a po stromech a taky po nákupech...
... ale doufejme, že 5. června ve Studeněvsi tomu tak nebude. Svým podširákovým vystoupením budeme totiž zakončovat studeněvskou zábavu.

Studeněvští si hodlají svůj Den dětí pořádně užít. A až se vyřádí děti, mají večer dospělí příležitost zažít pořádnou muziku. Bicí, basa, tři kytary a saxofon aneb zase jednou s Kokybandem.

Hrát budeme přibližně od půl osmé na lesní stagi u volejbalového hřiště. Kdo z vašich kamarádů ještě půjde, můžete zjistit na Facebooku.

Applause Neprůstřelný
Březen podle posluchačů

Sestav kapele vlastní playlist 20. března ve 20 hodin, Restaurace Cannon, Praha. Chystáme zvláštní pokus se spoluprací s diváky, kteří nám mohou sestavit skladbu hraných písní. Ve Zprávách si přečtěte, o co jde. (Hlasování ukončeno.)

Applause Koky band jam

6. března si pojedem zahrát do Buštěhradu společně s Milanem Koksteinem a jeho hudebním tělesem. Kdo jste byl, tak výsledné složení je stejné jako na Bílichově - dvě kytary, bicí, basa, saxofon. Přesné místo a čas nám má Milan ještě sdělit.

Applause Bílichovský

To I je tam opravdu dlouhý, nedbejte na to, co vám budou tvrdit domorodci. Jenže faktem je, že to nikdo dlouze nevyslovuje... Ale to tady nebudem řešit.

Hrajeme na Biláči! V sobotu 20. února v "tý nový hospodě". Hrát se bude od sedmi do padnutí, což zase nic moc neznamená, protože jsme oba starci. A Pikolík je strhanej, jak nohama stírá tuny sněhu na kolejích. Uvidíme se tam.

Applause Zazelenavý

Čtvrtek 17. prosince, restaurace Zeland v Zelenči. Od osmi hodin.

Bude to jen komorní posezení o dvou kytarách a možná jedněch houslích, ale pokud přijdete, nikdo se zlobit nebude. ;)

Applause Opětpražský

Dlouho to nebylo a zase jednou by to mělo být, takže oznamujeme, že to bude. 20. listopadu od osmi U Menšíků. Jen se zdá, že došlo k přejmenování na U Maršíků, tak se cestou neztraťte, my to ještě propátráme.

APPLAUSE DESETILETÝ
Špunty do uší si vemte s sebou

Je to tady! Ode dne založení Sucháčem a Richardem uplynulo už víc než deset let. Možná že jsme nevyprodávali koncertní sály ve všech městech republiky, neprodali jsme jediné CD a nebyl o nás napsán jediný bulvární článek, ale báječně jsme si ty roky se dřevem v ruce užili.

Rozhodli jsme se, že to potřebuje oslavu. Pořádnou. Jedno velké hraní, kde se objeví všichni, kdo kapelou za těch deset let prošli. Žádné hraní se neobejde bez našich fajnoušků ale zváni jsou úplně VŠICHNI. Přiveďte třeba svojí třídní učitelku, jestli si myslíte, že na to máte.

Přijďte 9. října od sedmi (19) hodin do kladenského Dundee Jamu na naše nejvýznamnější vystoupení, kde máte šanci slyšet nejen všechny naše současné a bývalé členy najednou v jednom obrovském jamu, ale třeba i první zvukový záznam naší první písně. Končit budeme někdy kolem jedenácté.

Možná, že "Doba je zlá" a brzo "Tma", ale je důležité alespoň "Jednou" si uvědomit, že "Nevnímám" svůj "Strach" a vyrazit s námi na "Cestu" poslechnout si, "Co ti zpívám".

© Applause 28/10/2011