Poslední Starší

Zprávy

Sestav kapele vlastní playlist
Březen podle posluchačů

Rozhodli jsme se trošku zapokusovat, a tím pádem i zariskovat, a připravili na březen takovou zvláštní akci.

Na naše březnové hraní mají všichni diváci šanci poslat nám v předstihu návrh, co hrát. My se song tak nějak naučíme a odehrajeme.

Co je potřeba:

Návrhy písní (včetně akordů!) pište buď do našeho vzkazníku nebo na maily alescray na Seznamu nebo suchacc tamtéž. Nebo na zeď na Facebooku.

Jsme zvědaví a těšíme se. Aleš a PetrCítím, že se blíží listopad...

Fotky z Dundee Jamu a z Theatra jsou už na místě, tak na ně koukněte. Ale nejdřív si do deníčků zapište datum a čas našeho příštího hraní v Praze - dvacátýho ve dvacet.

Fotky z Dundee Jamu

Sucháč mi konečně poslal nějaký fotky z deseti let kapely, takže až přemůžu lenost, něco sem dám. Do tý doby si můžete vychutnat menší demoverzi:


"Sucháči, pojď už."  /  "Já chvíli posedím a přijdu."

Smůla, lenochodi

Těm, co 26. nepřišli k Menšíkům, musím s politováním oznámit, že si nechali ujít vynikající příležitost vidět a hlavně slyšet Applause ROCK v plné sestavě. I s Richardem, i s Kokym, i s Pikolíkovým rytmem a s diváckým "mohli byste to trošku ztlumit?".

Applause - next generation

Nenapadlo mě, jak líp tuhle zprávu pojmenovat. Vlastně nic moc zajímavýho - někteří z nás rodí děti, takže mají dost jiných aktivit a kapela jde trošku stranou, což jim tedy kapela nijak nezazlívá, ale fajnoušci by mohli, tak to radši hlásíme.

Abychom neupadli v nemilost nebo dokonce zapomnění, přichystali jsme hraní 26. června v Praze U Menšíků. Předběžný přibližný start v půl osmé.

Applause Bandzone.cz

Založili jsme si profil na Bandzone.cz, ale o moc víc než tady tam toho není. Jen nějaké akustické nahrávky bez zpěvu a míň oranžové. A asi víc náhodných čtenářů. Zkusíme na tom zapracovat, ale žádné sliby.

Rubiano ve Futuru

Ať je vidět, že taky občas chodíme za kulturou, je potřeba zmínit, jak jsme vyrazili 9. dubna do Prahy.

Když si Aleš přečetl plakáty, že v Praze hraje Rubiano, hned napsal Sucháčovi na off-line ICQ, že by bylo fajn se kouknout. A protože Sucháč si ICQ nezapne jak je rok dlouhej, přišla Alešovi místo odpovědi SMSka s pozváním na Rubiano, který zrovna bude hrát v Praze. To je vlastně jediná zajímavá událost celé akce. Tereza hrála, zpívala a vypadala dobře, na její spoluhráče jsme moc nekoukali. :)

Příště bysme rádi šli zase; schválně, kdo toho druhýho pozve dřív. A není pochyb, že vy byste si to taky užili, takže vás zvem už teď: Rubiano na Bandzone.cz© Applause 01/03/2010